حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس‌جمهوری اسلامی ایران در پیامی انتخاب مجدد رابرت گابریل موگابه به عنوان رییس جمهوری زیمبابوه را به وی تبریک گفت.|>"> حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس‌جمهوری اسلامی ایران در پیامی انتخاب مجدد رابرت گابریل موگابه به عنوان رییس جمهوری زیمبابوه را به وی تبریک گفت.|>" /> حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس‌جمهوری اسلامی ایران در پیامی انتخاب مجدد رابرت گابریل موگابه به عنوان رییس جمهوری زیمبابوه را به وی تبریک گفت.|>" />

پیام تبریک دکتر روحانی به مناسبت انتخاب مجدد موگابه به عنوان رییس جمهور زیمبابوه

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس‌جمهوری اسلامی ایران در پیامی انتخاب مجدد رابرت گابریل موگابه به عنوان رییس جمهوری زیمبابوه را به وی تبریک گفت.

شناسه خبر: 70758 -

دوشنبه 4 شهريور 1392 - 13:09

متن پیام رییس‌جمهور بدین شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
جناب آقای رابرت گابریل موگابه
رییس‌جمهوری زیمبابوه
انتخاب مجدد جنابعالی را به عنوان رییس‌جمهوری کشورتان که نشانگر اعتماد و حمایت ملت بزرگ زیمبابوه به جنابعالی و برنامه‌های دولت است، صمیمانه تبریک می‌گویم.
ضمن ابراز خرسندی از روند رو به گسترش مناسبات دو کشور و با عنایت به آغاز فعالیت‌ دولت جدید در جمهوری اسلامی ایران، امیدوارم مناسبات میان دو کشور در تمامی زمینه‌ها و همچنین در سطوح دوجانبه و بین‌المللی بیش از پیش توسعه و تحکیم یابد.
از خداوند متعال، استمرار سلامتی و موفقیت جنابعالی و سربلندی و بهروزی دولت و ملت زیمبابوه و تحکیم روزافزون پیوندهای دوستی میان دو کشور را مسألت دارم.
حسن روحانی
رییس‌جمهوری اسلامی ایران

شناسه خبر: 70758

- پيامها و نامه ها

- رئیس‌جمهوری

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده