دکتر روحانی در مراسم افتتاح 22 هزار هکتار شبکه‌های اصلی آبیاری و زهکشی تحت فشار فکه:

با اقدامات ویژه در همه بخش های تولیدی باید در عمل امسال را به سال جهش تولید تبدیل کنیم/ برای یک تحول و جهش بزرگ در تولید، امسال همه دست به دست هم خواهیم داد/ دشمنان بدانند ملت بزرگ و قدرتمند ایران تسلیم توطئه آنها نمی شود و ایران و ایلام را روز به روز آبادتر خواهد کرد/از شادی آزاد سازی اراضی از دست صدامیان تا شادی آبادانی این اراضی؛ از همه تلاشگران در این عرصه سپاسگزارم/ کاهش آماری بیکاری در استان ایلام از 17.6 به 8.3 بسیار خوشحال‌کننده است/ مردم استان ایلام مرزداران دلاور و بسیار وفادار برای ایران عزیز هستند

رئیس جمهور با اشاره به نامگذاری سال 99 از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام سال "جهش تولید" ، تاکید کرد که به رغم تحریمهای دشمنان و مشکلات ناشی از بیماری کرونا، امسال را باید همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند، با انجام اقدامات ویژه در همه بخش های تولیدی از جمله در بخش های کشاورزی، صنعت و خدمات، در عمل به سال جهش تولید تبدیل کنیم.

شناسه خبر: 115053 -

پنحشنبه 11 ارديبهشت 1399 - 13:34

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی روز پنجشنبه در مراسم افتتاح 22 هزار هکتار شبکه‌های اصلی آبیاری و زهکشی تحت فشار فکه در شهرستان دهلران، اظهارداشت: همه مردم عزیز در سراسر ایران

مخصوصاً مردم عزیز مرزبان ما در استان‌های مرزی و بخش های دولتی و خصوصی و نیروهای مسلح دست به دست هم خواهیم داد تا یک تحول و جهش بزرگ در تولید را در سال جاری در کشور رقم بزنیم.

رئیس جمهور تصریح کرد: دشمنان بدانند این ملت بزرگ و قدرتمند در برابر توطئه آنها تسلیم نمی‌شود و ایران و ایلام را روز به روز آبادتر خواهد کرد.

دکتر روحانی با اشاره به افتتاح 22 هزار هکتار شبکه‌های اصلی آبیاری و زهکشی تحت فشار فکه در شهرستان دهلران گفت: در سال 61 با آزادسازی این مناطق از دست صدامیان شاد شدیم و امروز شادی دوم ما با آباد شدن این اراضی برای بهره گیری مردم عزیز استان ایلام است.

رئیس جمهور با بیان اینکه برای این منطقه از آغاز دولت یازدهم سرمایه‌گذاری بزرگی انجام شد، گفت:از همه عزیزانی که در این مدت تلاش و کار کردند تا این شبکه آبیاری به ثمر برسد، متشکرم. این مناطق همانطور که اشاره شد مناطق رزم، جنگ و دفاع مقدس و متبرک به خون عزیزان ما، پاسداران، سربازان، ارتش و سپاه و عشایر و دلاوران ما است.

دکتر روحانی اظهارداشت: یکی از طرح‌هایی که همیشه از وزرای نیرو و کشاورزی پیگیر بودم، طرح گرمسیری بود و خیلی دلم می‌خواهد تا پایان امسال به اتمام برسد و این کار به ایثار و فداکاری همه کارگران، مهندسین و زحمات شماها نیاز دارد و ما هم از این طرح که کار بسیار ارزشمندی است، حمایت می‌کنیم.

رئیس جمهور کاهش آماری بیکاری در استان ایلام از 17.6 به 8.3  را بسیار خوشحال‌کننده و افتخار آمیز دانست و گفت: از همه مردم عزیز، باغداران و کشاورزان عزیز و همه مردمی که این بار را بر دوش دارند تا کشور را آباد و خودکفا کنند، تشکر می کنم.

دکتر روحانی مردم استان ایلام را مردمی دلاور، همیشه پای کار انقلاب و مرزداران بسیار وفادار برای ایران عزیز و جمهوری اسلامی ایران برشمرد و گفت: در طول 2 الی 3 ماه گذشته که می خواستم خدمت مردم استان ایلام شرفیاب بشویم در هر مقطعی و به دلیلی به تأخیر افتاد و امروز هم بخاطر ویروس کرونا و امیدواریم در فرصت آینده و در شرایط مناسب، خدمت مردم عزیز استان برسیم.

شناسه خبر: 115053

- رئیس‌جمهوری

- دیدارهای داخلی

- سخنراني ها

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده