دکتر روحانی در مراسم افتتاح سد شهدای ایلام:

هر چه داریم در سایه کار و تلاش ملت بزرگ ما و کارگران عزیز کشور است/امیدوارم تا پیش از پایان دولت دوازدهم، طرح‌های آب و خاک غرب کشور و بویژه طرح گرمسیری به بهره برداری برسد

رئیس جمهور با تبریک روز کارگر و قدردانی از تلاش وزارت نیرو و همه مهندسین و کارگران ایرانی تصریح کرد که هر چه داریم در سایه کار و تلاش ملت بزرگ ما و کارگران عزیز ما است.

شناسه خبر: 115048 -

پنحشنبه 11 ارديبهشت 1399 - 12:30

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی روز پنجشنبه در مراسم افتتاح سد شهدای ایلام، با بیان اینکه مسأله آب همیشه مهم بوده و در مسأله ویروس کرونا یکی از مسایلی که مطرح است، مصرف آب است، گفت: با شیوع ویروس کرونا مصرف آب در کشور افزایش یافت و این موضوع در پیش بینی ها نبود و ضروری است که با پایان کرونا نیز به صورت بدبینانه این پیش‌بینی را برای مصرف آب داشته باشیم.

رئیس جمهور با قدردانی از موافقت رهبر معظم انقلاب با برداشت از صندوق توسعه ملی برای طرحهای آب و خاک، اظهارداشت: می‌خواهم از مقام معظم رهبری سپاسگزاری کنم که از آغاز دولت یازدهم در سال 93، نامه‌ای که خدمت ایشان نوشتم و حضوری هم توضیح دادم، ایشان موافقت کردند که از صندوق توسعه ملی برای طرح‌های آب و خاک مخصوصاً در مناطق مرزی و مناطق به اصطلاح گرمسیری استفاده کنیم.

دکتر روحانی افزود: امیدوارم این طرح‌ها که کار عظیم و بزرگی برای مردم مناطق غربی کشور و از جمله مردم خوب، عزیز و دلاور استان ایلام است، ان‌شاء الله تا پایان امسال و پایان این دولت به اتمام برسند.

رئیس جمهور با اشاره به برنامه ریزی که برای سفر به استان ایلام و دیدار با مردم این استان داشت اما متاسفانه به دلیل شیوع بیماری کرونا به تاخیر افتاد، گفت: افتتاح این طرحهای بزرگ را در استان ایلام به همه مردم این استان تبریک می گویم و ان‌شاء الله مبارک باشد.

شناسه خبر: 115048

- رئیس‌جمهوری

- دیدارهای داخلی

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده