رئیس جمهور در آئین بهره برداری از مجتمع ورزشی شهید سلیمانی لامرد:

تلاش موفق سپاه پاسداران در پرتاب ماهواره نشان دهنده ارزشمند بودن همه تلاش های پیگیر در شرایط سخت است /افزایش 2 برابری فضاهای ورزشی در استان فارس طی 7 سال خوشحال کننده و ارزشمند است/شهید سلیمانی قهرمان بزرگ کشور و تاریخ ایران است

رئیس جمهور در آئین بهره برداری از مجتمع ورزشی شهید سپهبد قاسم سلیمانی در لامرد فارس، با اشاره به تلاش موفق سپاه پاسداران برای پرتاب ماهواره، این اقدام را برای مردم عزیز ایران اسلامی مبارک دانست و تاکید کرد: این اقدام نشان دهنده ارزشمند بودن همه تلاش های پیگیر در این شرایط سخت است.

شناسه خبر: 114877 -

پنحشنبه 4 ارديبهشت 1399 - 13:10

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی اظهارداشت: این اقدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دنیا نشان داد علیرغم سختی و مشکلات اقتصادی ناشی از کرونا، فعالیت‌های تولیدی و سازندگی ما ادامه پیدا می‌کند.
رئیس جمهور با ابراز خرسندی از نام‌گذاری این مجتمع ورزشی به نام شهید سلیمانی، خاطرنشان کرد: شهید سلیمانی قهرمان بزرگ کشور و تاریخ ما بوده و بنابر این مناسب است که هرمکانی که قهرمان پرور است، نامی از قهرمانان بزرگ تاریخی ما داشته باشد و شهید سلیمانی از قهرمانان بزرگ تاریخ دفاع کشور بوده و به روح او درود می فرستیم.
دکتر روحانی ادامه داد: همان طور که رهبری معظم انقلاب فرمودند باید کاری کنیم امسال در عمل به سال جهش تولید تبدیل شود؛ ایشان سال را اینگونه نامگذاری کردند تا همه تلاش کنیم این اجرا و محقق شود.
رئیس جمهور همچنین بهره برداری از مجتمع ورزشی شهید سلیمانی لامرد را اقدامی بسیار ارزشمند دانست و گفت: برای مردم این منطقه خوشحال کننده است که خادمان آنها در طول این 7 سال فضای ورزشی را در استان فارس به بیش از دو برابر رساندند؛ یعنی یک میلیون و 390 هزار اضافه کردند.
دکتر روحانی ادامه داد: این یک افتخاری است برای دولت که در استان فارس این خدمت بزرگ را برای همه ورزشکاران، مردم و جوانان عزیز انجام داده است.
رئیس جمهور اظهار داشت: افتتاح استادیوم 50 هزار نفری فوتبال 3 سال گذشته و بهره برداری از سالن 6 هزار نفره سرپوشیده که قرار است به زودی افتتاح شود، هم قدم مهمی در این راستا است.
وی با تقدیر از تلاش های وزارت نفت در این زمینه، گفت: همیشه به وزارت نفت تاکید کرده بودیم که اطراف مکان های فعال خود، این خدمات اجتماعی را هم انجام بدهند و این پروژه هم یکی از خدمات اجتماعی وزارت نفت است.
رئیس جمهور هنگام دستور آغاز بهره برداری از این پروژه گفت: به نام خداوند بزرگ و به یاد همه شهیدانمان و شهدای عزیز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و به یاد شهید عزیزمان قاسم سلیمانی، مجتمع ورزشی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را افتتاح بفرمایید.

شناسه خبر: 114877

- رئیس‌جمهوری

- جلسات

- سخنراني ها

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده