دکتر روحانی در دیداری صمیمی با خانواده شهیدان غضنفری:

عزت، استقلال و سربلندی ما مرهون فداکاری و ایثار شهیدان است/ مردم عزیز ایران با حضور پرشور در تشییع پیکر شهید حججی، قدرشناسی خود را به شهیدان نشان دادند

رییس جمهور با حضور سرزده در منزل شهیدان غضنفری، در فضای صمیمی با والدین این شهدای عالیقدر دوران دفاع مقدس  دیدار و گفتگو کرد.

شناسه خبر: 100951 -

چهارشنبه 5 مهر 1396 - 20:22

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی چهارشنبه شب در این دیدار با تجلیل از ایثار، صبر و فداکاری شهدا و خانواده معظم آنان اظهارداشت: مردم عزیز ایران به خوبی قدردان شهدا و خانواده  معظم شهدا هستند و امروز نیز با حضور پرشور و باشکوه خود در مراسم تشییع  پیکر مطهر شهید محسن حججی نشان دادند که قدرشناس شهیدان می باشند.

 رییس‌جمهور تصریح کرد: عزت، استقلال و سربلندی ما مرهون فداکاری ها وایثارگرهای شهیدان است.

 دکتر روحانی همچنین با گرامیداشت ایام عزای سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) گفت: هر چه داریم از اباعبدالله الحسین علیه السلام است و امیدواریم امام حسین(ع) در آخرت شفیع ما باشند.

در این دیدار، پدر و مادر شهیدان غضنفری با اظهار خوشحالی از دیدار رییس جمهور ‌خاطراتی از فرزندان شهید خود و نحوه شهادت آنان بیان کردند.

عباس غضنفری سال ۶۵ و در سن ۲۸ سالگی در منطقه شلمچه ، مهدی غضنفری سال ۶۳ در سن ۱۹ سالگی در منطقه دوکوهه و اسدالله غضنفری سال ۶۲ در منطقه پنجوین به درجه رفیع شهادت نایل آمدند. دو فرزند دیگر این خانواده نیز از جانبازان دوران دفاع مقدس هستند.

در این دیدار که حجت الاسلام و المسلمین شهیدی معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز حضور داشت، لوح تقدیری به رسم یادبود از سوی دکتر روحانی به خانواده این شهیدان والامقام تقدیم شد.

شناسه خبر: 100951

- رئیس‌جمهوری

- دیدارهای داخلی